İYİ Parti'de başkanlık koltuğuna 4 isim talip oldu! İYİ Parti'de başkanlık koltuğuna 4 isim talip oldu!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Beşyol Meydanı'nda düzenleyeceği mitinge katılmak için Van'a geldi. Erdoğan, Van Ferit Melen Havalimanı'nda Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı ve yöresel kıyafetli çocuklar tarafından karşılandı.

MİTİNGDE DİKKAT ÇEKEN PANKART!

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kalırken Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Van ve Hakkari’de iki miting yapacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Van mitingi öncesi kentte günlerler öncesinden geniş güvenlik önlemleri alınırken kent afiş ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın pankartlarıyla donatıldı.

Van’da binlerce vatandaş, Van Beşyol Meydanı’nı hıncahınç miting alanını dolduran vatandaşlar, ellerinde Türk bayraklarıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın miting yapacağı alanın karşısına dikkat çeken bir pankart asıldı.

"VAN MEMLEKETİN SINIR ÇİZGİSİDİR"

Yoğun güvenlik tedbirlerinin alındığı miting alanına gelen vatandaşlar, güvenlik noktalarından alana alınıyor. Alanda "Van memleketin sınır çizgisidir. Reis Vanlı gençlerin kırmızı çizgisidir" yazılı afiş dikkat çekerken, Van’a gelmesi beklenen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın saat 13.45'te vatandaşa hitap etmesi bekleniyor.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER - HABER MERKEZİ