Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İran ve İsrail gerilimine ilişkin ilk sözler Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İran ve İsrail gerilimine ilişkin ilk sözler

İpekyolu

Cevdet Altındağ ile Canan Uzunay’ın eş başkan olarak belirlendiği ilçede başkanlık kontenjanında ise, Ramazan Aslan ve Cebrail Bazar olarak belirlendi. Liste ise, ”

                                 İPEKYOLU BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI
ASİL ÜYELİK
SIRA NO T.C.KİMLİK NO ADI SOYADI ÖĞRENİM DURUMU
İlk Okul –  Orta Okul Lise –             Y.Okul (Önlisans) Üniversite
MESLEĞİ
1 ARYEN ERSAYAN ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
2 DİLGEŞ ASLAN ÜNİVERSİTE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI
3 ZEYNEP DEMİRHAN ÜNİVERSİTE ZİRAAT MÜHENDİSİ
4 ABDULLAH AKDOĞAN ÜNİVERSİTE SAĞLIK PERSONELİ
5 GURBET GEZİCİ LİSE İŞÇİ
6 SAİT KILIÇ LİSE KÜRTÇE ÖĞRETMENİ
NECLA BEGİŞ ÜNİVERSİTE HALKLA İLİŞKİLER UZMANI
8 İZZET KURT LİSE SERBEST MESLEK
9 ELİF ŞEKER LİSE İŞÇİ
10 CÜNEYT ERGÜN LİSANS AVUKAT
11 YILDIZ TUNCER LİSE SİYASETÇİ
12 ÖMER ERTAŞ ORTAOKUL SİYASETÇİ
13 HANIM HAZIR İLKOKUL SİYASETÇİ
14 KENAN TAŞDEMİR LİSE MATBAACI
15 NURCAN KAYAR LİSE SİYASETÇİ
16 HİKMET DUMAN LİSE SERBEST MESLEK
17 SÜREYYA AZBAĞ İLKOKUL SİYASETÇİ
18 MEDENİ GÜMÜŞTAŞ LİSE ESNAF
19 NERGİS ABİ ÜNİVERSİTE MUHASEBECİ
20 CAHİT ŞEN ORTAOKUL SERBEST MESLEK
21 SİBEL SARI LİSE EĞİTMEN
22 MEHDİ BORAK İLKOKUL SERBEST MESLEK
23 MACİDE VARHAN İLKOKUL EV KADINI
24 İBRAHİM ÇELİK ÜNİVERSİTE SENDİKACI
25 ZÜBEYDE ÖZALP OKURYAZAR SERBEST MESLEK
26 RAMAZAN DUMAN LİSE ESNAF
27 NARİN OKAY CANER ÖNLİSANS MUHASEBECİ
28 TAHİRHAN CAN İLKOKUL ESNAF
29 SABAHAT UĞURLU ORTAOKUL EV KADINI
30 FARUK ALTUNTAŞ ÖNLİSANS SERBEST MESLEK
31 NESLİHAN TATAR İLKOKUL EV KADINI
32 MEHMET SALİH KAYA LİSANS İŞLETME
33 EMİNE YAKIN İLKOKUL EV KADINI

Edremit

Başak Koç ve Cemil Komi’nin eşbaşkan olarak belirlendiği ilçede kontenjan adayları ise, Abubekir Solu ve Suzan Babur olarak belirlendi. İlçede Encümen listesi ise, ”

                                 EDREMİT BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI
ASİL ÜYELİK
SIRA NO T.C.KİMLİK NO ADI SOYADI ÖĞRENİM DURUMU
İlk Okul –  Orta Okul Lise –             Y.Okul (Önlisans) Üniversite
MESLEĞİ
1 BERİVAN POLAT ÇAĞLAYAN ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
2 EMRAH KOÇ ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
3 GÜNEŞ ÖĞMEN KORKMAZ LİSE SERBEST MESLEK
4 ERCAN ERKOL ÜNİVERSİTE MUHASEBE
5 ÇİĞDEM KARABULAK LİSE SERBEST MESLEK
6 NURULLAH ERTAŞ OKUR-YAZAR SERBEST MESLEK
7 GÜLİSTAN BOZKURT LİSE SERBEST MESLEK
8 MEHMET ÖNDİL LİSE MOTOR TEKNİSYENİ
9 EVİN ÖKLİ LİSE SİYASETÇİ
10 ERDİ ÇAKAR ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
11 ATİYE ŞEN İLKOKUL SERBEST MESLEK
12 ZANA ZİHNİ KARAKAYA SERBEST MESLEK
13 SİNEM ÇETİN ÜNİVERSİTE ATT
14 ALİ İLLİ ORTAOKUL SERBEST MESLEK
15 HELİN İNAL LİSE SERBEST MESLEK
16 CENGİZ TİMUR YÜKSEK LİSANS KÜRTÇE ÖĞRETMENİ
17 NURAN BARDUR OKUR-YAZAR SERBEST MESLEK
18 NUSRET GÜVEN LİSE ESNAF
19 MEDYA MERMİT ORTAOKUL İŞÇİ
20 HACİ ALACA İLKOKUL ESNAF
21 FİDAN KAPLAN ORTAOKUL SERBEST MESLEK
22 MEHMET MANTO ORTAOKUL SERBEST MESLEK
23 HÜLYA GENCER ORTAOKUL SERBEST MESLEK
24 İLHAMİ CANİŞ İLKÖRETİM ESNAF
25 BÜLENT COŞKUN LİSE SERBEST MESLEK
26
27

Tuşba

Ümit Keser ile Hanım Akkoş’un eşbaşkan seçildiği ilçede Barış Oflas ve Fırat Laçin ise, kontenjan adayları olarak açıklandı. Encümen Listesi ise, ”

                                 TUŞBA BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI
ASİL ÜYELİK
SIRA NO T.C.KİMLİK NO ADI SOYADI ÖĞRENİM DURUMU
İlk Okul –  Orta Okul Lise –             Y.Okul (Önlisans) Üniversite
MESLEĞİ
1 SERAP GÜVENÇ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİ
2 TUNCER SAĞINÇ ÜNİVERSİTE TARİHÇİ
3 LEYLA ÇELİK ÜNİVERSİTE KAMU YÖNETİMİ
4 NEVZAT ORMAN LİSE SERBEST MESLEK
5 MÜLKES ARVAS LİSE SERBEST MESLEK
6 NEVZAT ÇİFTÇİ LİSE SERBEST MESLEK
7 NAZMİYE ACAR LİSE SERBEST MESLEK
8 AZAT AYDIN LİSE SERBEST MESLEK
9 RABİA DÖNER İLKÖĞRETİM SERBEST MESLEK
10 YUNUS İNAN ÜNİVERSİTE SOSYAL HİZMET UZMANI
11 NACİ BAŞDİNÇ ORTAOKUL ESNAF
12 EZGİ ÇİÇEKDAL İLKÖĞRETİM SERBEST MESLEK
13 ORHAN CİDAL ORTAOKUL SİYASETÇİ
14 AYCAN ALTIN ORTAOKUL SERBEST MESLEK
15 HAYRETTİN BAĞ İLKOKUL SERBEST MESLEK
PAKİZE DEMİR İLKÖĞRETİM SERBEST MESLEK
17 NESİM GÜNEŞ LİSE ESNAF
SEVTAP KÖSEN ÜNİVERSİTE İLAHİYATÇI
19 MAHMUT POLAT OKURYAZAR SERBEST MESLEK
20 BEDİH KAÇAR OKURYAZAR SERBEST MESLEK
21 NACİ ENTEROĞLU İLKOKUL SERBEST MESLEK
22 YASİN ÖRGÜ ORTAOKUL SERBEST MESLEK
23 NURETTİN ASLAN İLKOKUL SERBEST MESLEK
24 HAMDİ APAK ÜNİVERSİTE MAKİNECİ
25 CELAL YEKTAŞ İLKOKUL ESNAF
26 ORHAN SAYIN İLKÖĞRETİM ESNAF
27 ADİL ÇOBANHAN İLKOKUL SERBEST MESLEK
28 SALİH YARAR İLKOKUL ESNAF
Kaynak: Serhat NEWS