Balıkçılıkta av sezonu yarın sona eriyor! Balıkçılıkta av sezonu yarın sona eriyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafından Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlenen 7. Gençlik Buluşması öncesinde vakfın 81 il temsilcisiyle bir araya geldi. Erdoğan gençlerle yaptığı buluşmada 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri'nin kendisi için bir final olduğunu dile getirdi.

'BENİM İÇİN FİNAL'

TÜGVA'nın 81 il temsilcisiyle bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinin kendisi için son seçim olduğunu belirtti. "1 Nisan'dan itibaren de yeni bir dönemi inşallah başlatalım" diyen Erdoğan şöyle konuştu:

"Ardı arkası kesilmeyecek şekilde çalışmalarımı sürdürüyorum. Adeta nefes almaksızın koşturuyoruz. Çünkü benim için bu bir final. Yasanın verdiği yetkiyle bu seçim son seçimim ama buradan çıkacak netice benden sonra gelecek kardeşlerim için bir emanetin devri olacak. Onun için de hazırlıklarımızı buna göre yapıp, adımı da buna göre atmamız lazım ki çok farklı bakanlara karşı gereken cevabı istiyoruz ki 31 Mart akşamı verelim. 1 Nisan'dan itibaren de yeni bir dönemi inşallah başlatalım"

Gençlere inandığını ve güvendiğini dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İnşallah başta İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, bütün buralarda bir değişim dönüşümü yapalım. Çünkü gözler burada." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Aydınlık