banner290

Araç sahipleri dikkat! Benzine zam geldi, Motorine de büyük zam geliyor!

Brent petrol fiyatlarının yükselmesi ve dövizdeki kurundaki yükseliş akaryakıt fiyatlarına zam olarak yansımaya devam ediyor. Akaryakıt fiyatlarında bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 67 kuruş zam gelirken Motorinin litre fiyatına da bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 1 TL 5 kuruşluk zam bekleniyor. İşte güncel benzin ve motorin akaryakıt fiyatları

Araç sahipleri dikkat! Benzine zam geldi, Motorine de büyük zam geliyor!

Küresel petrol fiyatlarının yükselmesi ve dövizdeki kurundaki yükseliş akaryakıt fiyatlarına zam olarak yansımaya devam ediyor. Türkiye'de bir inip, bir çıkan akaryakıt ücretleri, sürücüler tarafından da yakından takip edilirken geçtiğimiz hafta benzin fiyatlarına gelen zamma bir yenisi daha eklendi. Benzinin litre fiyatına 67 kuruş zam gelirken Motorinin litre fiyatına da bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 1 TL 5 kuruşluk zam bekleniyor.

BENZİNE ZAM GELDİ

Yılın ilk haftasında gerileyen petrol fiyatları benzine indirim getirmişti. Ancak geçen hafta petrol fiyatlarının yeniden yükselişe geçerek kayıpların silinmesiyle benzine yılın ilk zammı yapılmıştı. Petroldeki son duruma bağlı olarak fiyatlar bu gece bir kez daha değişti ve benzin litre fiyatı 67 kuruş zamlandı.

BENZİN LİTRESİ KAÇ LİRA OLDU?

Benzine gelen67 kuruşluk zammın ardından benzinin litresi İstanbul'da 20 lira 36 kuruşa, Ankara'da 20 lira 63 kuruşa, İzmir'de 20 lira 57 kuruşa, Van’da ise 21 lira 41 kuruşa çıktı.

MOTORİNE DE BU GECE ZAM GELİYOR

Motorin fiyatlarına yarından itibaren 1 lira 5 kuruşluk zam bekleniyor.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER