banner290

Bakan Karaismailoğlu'na canlı yayında zor soru: MTV, kasko, sigorta ücretleri pahalı olmaya başlamadı mı? İşte bakanın verdiği cevap!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Habertürk TV'de gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Sunucunun "MTV, kasko, sigorta ücretleri pahalı olmaya başlamadı mı?" sorusu Bakan Karaismailoğlu'na canlı yayında zor anlar yaşattı. İşte bakanın verdiği yanıt.

Bakan Karaismailoğlu'na canlı yayında zor soru: MTV, kasko, sigorta ücretleri pahalı olmaya başlamadı mı? İşte bakanın verdiği cevap!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu katıldığı canlı yayında yöneltilen "MTV, kasko, sigorta ücretleri pahalı olmaya başlamadı mı?" sorusuyla zor anlar yaşadı. Bakan Karaismailoğlu vatandaşların ortak derdi haline gelen konuya ilişkin soruya "Ee canım maaşlar, gelir de artıyor yani bu arada. Bir düzenleme yapılması gerekiyor. Bunlar bir hesap işi sonuçta" yanıtını verdi.

"GELİRLER DE ARTIYOR AMA"

Vatandaşın ortak derdi olan konuyla ilgili soruya Karaismailoğlu, "Gelirler de artıyor ama bu arada tabii. Bir düzenleme gelmesi gerekiyor. Sonucunda bunlar bir hesap işi. Aynı şekilde araç muayene ücretleri de var mesela. Sayın Cumhurbaşkanlarımız uygun görürse onu da düşürebilir. Artış oranını tamamına uygulamayabilir" yanıtını verdi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Bakanın artan MTV, kasko, sigorta ücretlerini "Maaşlar da artıyor ama" şeklinde savunması sosyal medyada gündem oldu.

HABERLER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER