banner290

Başkan Aydın’dan 10 Ocak çalışan gazeteciler günü mesajı!

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın’ın “10 Ocak çalışan gazeteciler” günü dolasıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Aydın’dan 10 Ocak çalışan gazeteciler günü mesajı!

Başkan vekili Aydın mesajında, "Milli ve manevi değerlere saygılı, kişi hak ve özgürlüklerini temel alan bir anlayışla görevini yerine getiren basın organları, demokrasimizin en büyük güvencesidir. Etkin çözüm önerileriyle toplumsal yapının ve kamu kurumlarının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan basın mensuplarımız doğru ve güvenilir bilgiyi kamuoyuna ileterek her daim yol gösterici olmuşlardır. Vatandaşlarımız ile devlet arasında bir köprü olan basın mensupları, ilimizin ve ilçemizin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminde önemli rol oynamaktadır. 
İlçemizin sorunlarını, ihtiyaçlarını, taleplerini kamuoyuna aktaran, sorunların çözümünde önerileriyle toplumdaki mekanizmanın daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan, milletimizin adeta gören gözü, işiten kulağı olan gazetecilerimizin bu görevi yerine getirmede gösterdikleri fedakarlık ve gayretlerini takdirle karşılarken, yerel ve ulusal basınımızın güzide temsilcilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor; görevleri başında yaşamlarını yitiren, basın emekçilerini de saygı ve rahmetle anıyorum." dedi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER