Denizbank gelenekselleşen iftar yemeğini bu sene de sürdürdü!

DenizBank, taşıdığı toplumsal sorumluluk çerçevesinde imza attığı çalışmalar ile üreticilerle buluşmaya devam ediyor.

Denizbank gelenekselleşen iftar yemeğini bu sene de sürdürdü!

Bankanın bölgedeki önemli isimleri her sene olduğu gibi bu sene iftar yemeği düzenleyerek, tarım sektörünün bölgede faaliyet gösteren isimleri ile buluştu. DenizBank, ülkede olduğu gibi bölge ve Van’da da etkin çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Banka her yıl düzenlediği iftar yemeği organizasyonunu bu sene de sürdürürken, bankanın bölgedeki yetkilileri de tarım sektörünün bölgede faaliyet gösteren isimlerle bir araya geldi. 

PROGRAMA BİRÇOK KİŞİ KATILIM SAĞLADI
Programa Tarım İl Müdürü İbrahim Görentaş, Erçiş Panko Birlik Başkanı Faruk Ünal, Denizbank Güneydoğu Anadolu Tarım Satış Müdürü Mine Akçadağ, Van ve İlçe Ziraat Odası ve Yönetimi, Denizbank Tarım Bölge Sorumlusu Mehmet Dinçsoy, Ali Bozkurt, Denizbank Van ve ilçe şube müdürleri katılım sağladı.

SON DAKİKA

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2022, 13:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vanlı
Vanlı - 2 ay Önce

Ülkemizdeki din anlayışı ne tuhaf. Yıl boyunca faiz kurumu olan bankada çalış. Faiz al ver. Ve faizden kazanılan parayla maaş al. Ramazan gelince de iftar yap kurtul. Oh be islam ne güzelmiş. 11 ay günah işlesen de sorun değil. Yeter ki ramazanda oruç tut ve iftar yap. Tamam kurtuldun.