banner290

Meteoroloji’den Van için flaş uyarı! O saatlere dikkat

Meteoroloji tarafından yapılan son meteorolojik değerlendirmelere göre; Van ve bölge genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu, sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesinin görülmesi bekleniyor.

Meteoroloji’den Van için flaş uyarı! O saatlere dikkat

ŞEHRİVAN HABER/ Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan en son değerlendirmelere göre; Ülke genelinde havanın kuzey, iç ve doğu kesimleri parçalı yer yer çok bulutlu, bu akşam saatlerinde Hatay ve Kilis çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde Marmara ile iç ve doğu bölgelerde yer yer pus ve sis bekleniyor.

DOĞU ANADOLU

Meteoroloji tarafından yapılan son meteorolojik değerlendirmelere göre; Van ve bölge genelinde havanın parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölge genelinde yer yer sis ve pus olayı bekleniyor.

VAN -4°C, 6°C Parçalı bulutlu

BİTLİS -1, 6°C Parçalı bulutlu

HAKKÂRİ -3°C, 6°C Parçalı bulutlu

AĞRI -4°C, 5°C Parçalı bulutlu

ERZURUM -4°C, 4°C Parçalı ve az bulutlu

MALATYA 2°C, 7°C Parçalı ve az bulutlu

Van Gölü Hava Durumu: Parçalı ve az bulutlu, sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve puslu; Rüzgar: Kuzey ve kuzeybatıdan 2 ila 4, yer yer 5 kuvvetinde; Dalga: 0,25 ila 0,75 m; Görüş: İyi, pus anında orta, sis anında zayıf.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER