Türkiye'nin gözü kulağı o tarihlerde Van'da olacak! Kılıçdaroğlu ve 247 Belediye Başkanı Van'da bir araya geliyor!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve 11’i büyükşehir 10’u il olmak üzere toplam 247 belediye başkanı, 27-28-29 Mayıs tarihlerinde Van'a çıkarma yapacak.

Türkiye'nin gözü kulağı o tarihlerde Van'da olacak! Kılıçdaroğlu ve 247 Belediye Başkanı Van'da bir araya geliyor!

ŞEHRİVAN HABER/ Daha önce Gaziantep ve Kayseri'de belediye başkanları çalıştayı gerçekleştiren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) bu kez Van'da 247 belediye başkanı ile bir araya gelecek. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun bizzat talimat verdiği Van programı 3 gün sürecek. Van'da düzenlenecek olan programa 11’i büyükşehir 10’u il olmak üzere toplam 247 belediye başkanının katılacağı program Van için önem arz ediyor.

CHP Van İl Başkanı Av. Seracettin Bedirhanoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden Van'daki programın tarihinin netleştiğini paylaştı. Bedirhanoğlu paylaşımında "Tüm belediye başkanlarımız Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında Van'da toplanıyor. 27-28-29 Mayıs'ta başkanlarımızı Van'da ağırlayacağız. Bu program partimizin Van'ı ne kadar önemsediğini gösteriyor. Türkiye'nin gözü kulağı Van'da olacak." İfadesine yer verdi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE