banner290

Vali Ozan Balcı talimat verdi: Van’da Turizm konseyi kurulacak!

Van’da kurulan konseylerin sayısı her geçen gün artarken, kentte bir konsey kuruluyor. Van Valisi Dr. Ozan Balcı’nın da katılımıyla turizmcilerle bir araya gelerek, kentte turizm kent konseyinin kurulmasını istedi.

Vali Ozan Balcı talimat verdi: Van’da Turizm konseyi kurulacak!

ŞEHRİVAN HABER: 

Van Valisi Dr. Ozan Balcı, Van’daki turizmcilerle bir araya geldi. Turizmin her alanıyla masaya yatırıldığı istişare toplantısında Vali Dr. Ozan Balcı, Van’ın tanıtımının önemli olduğunu ve turizmin geliştirilmesi için yoğun bir çalışma yürütülmesinin önemine değinerek turizm kent konseyinin kurulmasını istedi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vanlı
Vanlı - 4 hafta Önce

Van bir turizm şehri değil. Sadece iran'ın ucuz alışveriş merkezidir. Dünyada 200 devlet var ama sadece iranlılar van'a geliyor. İranlılardan başka turist çekemiyor musunuz van'a? İran sınırları kapattığında da ağlayıp sızlamayın. Farklı ülkelerden turistler getirmeye bakın

TURİZM
TURİZM - 4 hafta Önce

PARKLAR, YEŞİL ALANLAR, 20 KM SAHİL KORDONU, OTOGAR, ASFALT YOLLAR, YENİ BULVARLAR, YENİ KÖPRÜLÜ KAVŞAKLAR, OTOPARKLAR, KAPALI SEMT PAZARLARI, SEMT KÜTÜPHANELERİ, SEMT SPOR ALANLARI, SEMT ÇOCUK OYUN ALANLARI, ÇARŞILARDA TEMİZLİK, SEMTLERDE TEMİZLİK, MAHALLELERDE TEMİZLİK, BÜTÜN YOLLARDA TEMİZLİK, KIYILARDA TEMİZLİK, SAHİLLERDE TEMİZLİK, DERELERDE TEMİZLİK, KANALLARDA TEMİZLİK, PARKLARDA TEMİZLİK, REFÜJ, KAVŞAK VE KALDIRIMLARDA SULAMA, PARKLARDA SULAMA, AĞAÇLARA VE FİDANLARA SULAMA, ÇARŞI PAZARLARA DÜZEN, KALDIRIM İŞGALLERİNİN BİTİRİLMESİ, YENİ ONLARCA PARK, MİLLET BAHÇELERİ, YENİ YÜZME ALANLARI, YENİ MESİRE ALANLARI, YENİ PRESTIJ CADDE VE SOKAKLAR, ŞEHİRDE BAKIM, YENİLEME VE GÜZELLEŞTİRME, TARİHİ MEKANLARA VE ADALARA İLGİ İSTİYORUZ. BUNLAR OLURSA İÇ VE DIŞ TURİZM CANLANIR. ŞEHRİMİZ MODERN, BAKIMLI VE GÜZEL BİR BÜYÜKŞEHİR OLUR.

Sayın valimiz bu durumu değiştirebilir.
Sayın valimiz bu durumu değiştirebilir. - 4 hafta Önce

Son altı yedi senede Van Gölü konulu, Şamran konulu, Van'ın sorunları konulu, Van'ın turizmi konulu, Van'ın Geleği konulu, Van'ın Sanayisi konulu, Van' ın tarım ve hayvancılığı konulu çok sayıda sempozyum, toplantı, kurultay, konsey ve çalıştay yapıldı. Amerika'yı yeniden mi keşfedip durduk, keşfedip duruyoruz. Van ortada, eksikler, sorunlar, ihtiyaçlar ihmaller, beklentiler, gecikmeler, talepler ortada. Herkes her şeyi biliyor. Son umudumiz sayın valimiz. Temmuz da bitti bitiyor. Bahar gitti, yazın bitimine kırk gün kaldı, sonrası sonbahar. Artık belediyeler, Karayolları, DSİ, VASKİ, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü, Tarım Müdürlüğü, Orman Müdürlüğü ve diğer kurumların tamamı idarecileri, personelleri, imkanları, araç gereçleri, projeleri, yatırımları, hizmetleri , çalışmalarıyla sahaya çıksınlar. Sayın valimiz bu durgunluğu sonlandırırlarsa bütün Van kıymetli valimizi gönüllerinin tahtına sultan yapacaktır.

Şemsettin BAKIR
Şemsettin BAKIR - 4 hafta Önce

Turizm Kent Konseyi kurmakla, maalesef turist gelmiyor. Başka şeylere bakın