Van Büyükşehir Belediyesi duyurdu! Van'da o caddeler trafiğe kapatılacak

Van Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre; Kültür Kavşağından İpekyolu Kavşağına kadar olan Maraş Caddesinde, yol şerit çizgileri ve yaya geçidi çizgileri boyama faaliyetlerinden dolayı caddelerin araç trafiğine kapatılacağını duyurdu.

Van Büyükşehir Belediyesi duyurdu! Van'da o caddeler trafiğe kapatılacak

Van Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada "Bu akşam (10.06.2022) saat 20.00 itibariyle, Milli Egemenlik Caddesi (İkizler Kavşağı)  Kavşağından, Erek Dağı Caddesi Divan Hayat Hastanesi  Kavşağına kadar olan Milli Egemenlik Caddesinde, yol şerit çizgileri ve yaya geçidi çizgileri boyama faaliyetleri gerçekleştirileceğinden, cadde araç trafiğine kapatılacaktır. Çalışmalara engel olmaması adına park etmiş araç sürücülerimize önemle duyurulur." Denildi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
İstirham ediyoruz
İstirham ediyoruz - 6 ay Önce

Ne olur sadece yol şerit çizgileri yetmiyor. Sadece belli caddeler yetmiyor. Edremıt, Tuşba ve İpekyolu'nun onlarca caddesi ve yüzlerce sokağında, mahalle aralarında asfalt ve parke taşı yenileme, yol bakım ve onarımı, kaldırım çalışmaları, kanal ve oluk çalışmaları, yol ve yaya çizgileri, hepsinden önemlisi TEMİZLİK yoğun ve yaygın şekilde yapılmalıdır.