banner290

Van'da flaş operasyon... 31 gözaltı!

Van’da ‘torbacı’ diye tabir edilen sokak satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda uyuşturucu madde ele geçirilirken, 31 kişi göz altına alındı.

Van'da flaş operasyon... 31 gözaltı!

Van Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, il genelinde haksız kazanç sağlamak amacıyla uyuşturucu madde ticareti, nakli veya depolanması faaliyetlerini yürüten ‘torbacı’ diye tabir edilen sokak satıcılarına yönelik yürütülen çalışmaların devam ettiği belirtildi. Açıklamada, “16-22 Aralık 2022 tarihleri arasında gençlerin yoğun bulunduğu alanlarda yapılan çalışmalar neticesinde; 18,37 gram metamfetamin, 10,07 gram eroin, 22,79 gram esrar, 82 adet sentetik ecza maddesi ele geçirilmiştir. Elde edilen uyuşturucu maddelerle ilgili olarak göz altına alınan 31 şahsa yasal işlem yapılmıştır” denildi.

HABER BÜLTENİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Van kirlerinden arınmalı
Van kirlerinden arınmalı - 1 ay Önce

VAN UYUŞTURUCUYLA, İNSAN KAÇAKÇILIĞIYLA, FUHUŞLA, TEFECİLİKLE, HIRSIZLIKLA, GASPLA, DOLANDIRICILIKLA, RÜŞVETLE, TEHDİTLE, ŞANTAJLA, YASA DIŞI ORGANİZE SUÇ ŞEBEKELERİYLE ANILMAK İSTEMİYOR. VAN HUZURLU, GÜVENLİ, MUTLU BİR KENT OLMAK İSTİYOR. KIZI VE ERKEĞİYLE GENÇLİĞİ HER BAKIMDAN GÜVENDE OLSUN İSTİYOR. AİLELER GÜVENDE OLSUN, TİCARET ERBABI RAHAT OLSUN, İNSANLAR HUZURLU OLSUN İSTİYOR. VAN'DA TOPLUMSAL HUZURU, GÜVENİ, EMNİYETİ, MUTLULUĞU TEHDİT EDEN, GENÇLİĞİMİZE VE GELECEĞİMİZE RİSK OLUŞTURAN BÜTÜN BU SUÇLARA KARIŞAN KİŞİ VE ŞEBEKELERİ LÜTFEN TOPLAYIN. ŞEHRİ BU PİSLİK VE BELALARDAN ARINDIRIN. VAN SADECE HUZURLU BİR KENT OLSUN. VAN YİRMİ MİLYONLUK BİR MEGA KENT DEĞİL. VAN BÖYLESİ KİRLİ İŞLERİ, KİRLİ OLUŞUMLARI TAŞIYAMAZ. VANIMIZ HEPİMİZE EMANET. HEPİMİZ BİRBİRİMİZE EMANETİZ. KOLLUK KUVVETLERİ VE ADLİ MAKAMLARDAN İSTİRHAMIMIZ VAN'DA ESASLI BİR TEMİZLİK YAPILSIN. VAN TOPLUMU GENEL ÇOĞUNLUK OLARAK İYİ... BU ŞEHİRDE PARAZİTLER, VİRÜSLER, MİKROPLAR ARTMAMALI, YAYILMAMALI.

SIRADAKİ HABER