banner290

Van’da bugün okullar tatil mi? Van’da hangi ilçelerde okullar tatil edildi? Van Valiliği açıkladı!

Van'da da dün sabah saatlerinde itibaren aralıklarla devam eden kar yağışı kenti adeta beyaza bürüdü. Kar yağışı nedeniyle Van'da 56 yerleşim yerinin yolu ulaşıma kapandı. Peki, bugün okullar tatil mi? 9 Ocak'ta okullar tatil mi? Van’da hangi ilçelerde okullar tatil edildi? Van'da ve ilçelerde oturan öğrenciler ve velileri de bugün okullarda kar tatili olup olmadığını araştırırken Van Valiliği'nden kar tatili açıklaması geldi.

Van’da bugün okullar tatil mi? Van’da hangi ilçelerde okullar tatil edildi? Van Valiliği açıkladı!

VAN’DA BUGÜN OKULLAR TATİL Mİ?

Van merkezde ve ilçelerde kar yağışı sabah saatlerine kadar etkisini sürdürdü. Van merkez ve ilçelerde oturan öğrenciler ve velileri de bugün okullarda kar tatili olup olmadığını araştırıyor. Van Valiliği yaptığı açıklama ile İpekyolu, Edremit ve Tuşba ilçelerinde taşımalı eğitim kapsamındaki okulların bugün için tatil edildiğini duyurdu. Taşıma dışı kapsamında kalan öğrenciler ise kar yağışının altında okula gitti.

VAN’IN HANGİ İLÇELERİNDE OKULLAR TATİL EDİLDİ?

Belediye ekipleri, trafiğin aksamaması için kent merkezinde yol açma ve temizleme çalışmaları aralıksız devam ediyor. Van Valiliği, İpekyolu, Edremit ve Tuşba ilçelerinde taşımalı eğitim kapsamındaki okulların bugün için tatil edildiğini duyurdu. Taşıma dışı kapsamında kalan öğrenciler ise kar yağışının altında okula gitti.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER