Texas'ta belediye başkanı koltuğunu çocuklara bıraktı Texas'ta belediye başkanı koltuğunu çocuklara bıraktı

Başkan Adayı Ölmez, yapılan paylaşımlardan dolayı açıklama yapma gereği duyduğunu ifade ederek Güzeldere tünel ihalesiyle bir ilgilerinin olmadığını belirtti.

Ölmez açıklamasında, “Değerli halkımız, bizim iş alanımız gözler önünde ve herkes tarafından biliniyor. Güzeldere tünel ihalesiyle ilgili hiçbir bağlantımız yoktur. Aynı bölgede aynı soyadı taşıyan ve kan bağı olmayan bir çok aile var.  Süreci karalamak için yanlış ve yalan söylem ve haberlerle bizi karalamak isteyenler hızımızı asla kesemezler. Kimin yaptığını araştırsınlar. Bölgede yaşayan Ölmez soyadlı binlerce insanın varlığı söz konusudur. Hiçbir vaadi olmayan, partiye tek laf söyleyemeyenler bize nasıl hizmet edeceğimizi öğretemezler.” Dedi.

BİZİM TEK DERDİMİZ HAKKARİ’DİR

Halkı yıllardır kaosa sürükleyip, kaos ortamından medet umanlar umduklarını bu defa bulamayacaklar. Halkımızın refahı ve gençlerimizin geleceği için yeni bir kent inşa etmeye kararlıyız.  Hakkari’nin ve Hakkari halkının şu aşamada çok acil hizmete ve gelişmeye ihtiyacı vardır.  Bizim halka ve Hakka veremeyecek hiçbir hesabımız yoktur. Seçimler siyasi ve demokrasi yarışıdır. Halkımızın hür iradesi kime evet derse ona saygı duyulur. Fakat bazı kişi veya kişilerin bilmeden, araştırmadan hakaret içerikli söylemlerde bulunarak saldırıda bulunması yanlıştır.  Bizim tek derdimiz Hakkari’dir, halkımıza hizmet etmektir. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Kaynak: HABER MERKEZİ