ŞEHRİVAN HABER: ŞABAN BEYAZSAÇ

Van’ın kangrenleşen sorunları konuşulmaya devam ediyor. Yıllardır çözüme kavuşmayan birçok sorun gündem olurken, İş insanı Şemsettin Bozkurt ise kentin çok ağır sorunlarının olduğunu belirterek, bu sorunları çözebilecek çok ehil insanların olduğunu da söyledi.

VEDAŞ duyurdu! Van’da 6 ilçede elektrik kesintisi yaşanacak! İşte kesinti saatleri VEDAŞ duyurdu! Van’da 6 ilçede elektrik kesintisi yaşanacak! İşte kesinti saatleri

“VAN'IN AĞIR SORUNLAR VAR”

İş insanı Şemsettin Bozkurt, yaptığı paylaşımda, “Van'ın kent olarak sorunları çok fazla, evet bu doğru. Ama şu yanılgıya düşmemek gerekir. “Bunlar çözülmez artık.” Diyerek. Vazgeçilmesi gereken sorunlar değildir. Van için en büyük kayıp bu olur. Van'ın ağır sorunlar var, evet ama bu sorunları çözebilecek çok ehil insanlarımız var. Kendini çok iyi geltirmiş genç mühendislerimiz, mimarlarımız var. Şehir plancılarımız, hocalarımız var. Çok zeki hemşehrilerimiz var. Vizyoner ve kente değer katacak kadın hemşehrilerimiz var. Sadece geriye bu insanları gerçekten çalışabilecekleri inandıkları çalışma ortamını yaratabilmek kalıyor. Biz de bunun için Van Büyükşehir Belediyesine adayız. Ehliyetli liyakatli tüm insanlarımızı hiç bir mani olmadan sağlıklı bir şekilde kenti ayağa kaldırmak için bir araya getireceğiz.” İfadelerini kullandı.