Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ (BOTAŞ) Genel Müdürlüğü, İŞKUR üzerinde 60 gün deneme süresiyle Van’da istihdam edilmek üzere 1 Teknisyen alımı yapacağını duyururken alınacak teknisyen için başvuru şartları ve ilana başvuru tarihi de belli oldu. İşte şartlar ve detaylar...

BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden başvuru yapılacak olan ilana adaylardan;

KPSS P93 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

İlanlar, 11.12.2023-15.12.2023 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumunun internet adresinde yayımlanacaktır.

1-İŞKUR’da ilan edilen işgücü talebinde belirtilen son başvuru tarihi itibarıyla adayların belirtilen okul bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

2- İŞKUR’da bildirilen nihai listede yer alacak adaylara evrak teslim ve sözlü sınav tarihi www.botas.gov.tr adresinde duyurulacak olup ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

3- İşe başlatılan işçilerin deneme süresi 60 gündür.

4- İşe başlayan işçiler, 3 yıl boyunca nakil isteğinde bulunamayacaktır.

5- İlana müracaat edecek adayların ilan tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ

Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ (BOTAŞ) Genel Müdürlüğü’ne alınacak personel için başvuru tarihleri 11– 15.12.2023 olarak açıklandı. Başvurular, 11-15 Aralık tarihlerinde Türkiye İş Kurumu'nun (İŞKUR) internet sitesi üzerinden yapılacak. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Açık Kamu İş İlanları bölümünde 11.12.2023 tarihinde ilan edilecek ve sadece 4 gün ilanda kalacaktır.

İŞKUR BAŞVURU ADRESİ

İŞKUR İş İlanı Linki: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Çocukların normal nörolojik gelişim basamakları nasıl olmalı? Çocukların normal nörolojik gelişim basamakları nasıl olmalı?

İŞKUR'da bildirilen nihai listede yer alacak adaylar için evrak teslim ve sözlü sınav tarihine ilişkin detaylı bilgiler "www.botas.gov.tr" internet sitesinden duyurulacak.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER - HABER MERKEZİ