Geçtiğimiz günlerde Kim Milyoner İster yarışmasında 1 milyonluk soruyu göre Rabie Birsen Güvercin'e yöneltilen son soru Vanlıları heyecanlandırdı!

Kim Milyoner İster yarışmasında eşine az rastlanan anlardan biri yaşandı. Yarışmaya katılan Rabia Birsen Güvercin, başarılı bir performans sergileyerek milyonluk soruya gelmeyi hak etti. Son soruda, ''Türkiye'deki 81 ilin adında bu dört harften hangisi diğer üçünden daha az bulunur?'' diye soruldu.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Rabia Birsen Göğercin, 1 milyonluk soruyu açtırdı. Son soruda "Türkiye'deki 81 ilin adında bu dört harften hangisi diğer üçünden daha az bulunur?" sorusu soruldu. Şıklar ise "Ş,V,G,H" olarak verildi.

1 MİLYON LİRARIK SORUYU AÇTIRDI

Popüler bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de Gazi Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunu 24 yaşındaki yarışmacı Rabia Birsen Göğercin,1 milyonluk soruyu açtırmaya hak kazandı.

Gelmiş geçmiş en iyi Türk dizileri belli oldu! Gelmiş geçmiş en iyi Türk dizileri belli oldu!

"UMARIM BİLDİĞİM YERDEN GELİR"

1 haftalık süre zarfında bilgilere tekrar baktığını söyleyen 24 yaşındaki yarışmacı, "Örnek soru yok. 4 tane ya da 5 tane. Hiçbir fikrim yok. Ne geleceğine dair hiçbir fikrim yok. Umarım bildiğim yerden gelir" açıklamasında bulundu.

İŞTE FİNAL SORUSU

Son soruda "Türkiye'deki 81 ilin adında bu dört harften hangisi diğer üçünden daha az bulunur?" sorusu soruldu. Şıklar ise "Ş,V,G,H" olarak verildi.

Öte yandan cevap olarak ise V harfi öne çıkarken paylaşıma yorum yapan Vanlılar, "Tabi ki Van" yorumlarını paylaştı.

Editör: Ömer Aytaç Aykaç