MasterChef All Star’da geçen haftadan yaşanan büyük değişikliklerin ardından, bu hafta da tansiyon yüksek seviyeye çıktı. Eleme oyununda son ikiye kalan yarışmacılardan herkesin favorisi, büyük bir talihsizlikle yarışmaya veda etti.

MasterChef All Star, yarışmacıların yeteneklerini sergilediği, lezzetin zirve yaptığı bir platform olarak izleyicileri büyülemeye devam ediyor. Bu yılın All Star versiyonu ise daha da büyük bir rekabet ve heyecanla izleniyor. Hafta boyunca verilen zorlu görevlerin ardından, eleme oyununda son ikiye kalan yarışmacılar, dün akşam ter döktü. Eleme oyununda son ikiye kalan yarışmacılar geçen haftadan potada olan Eda ve bu hafta sona kalan Suna oldu.

Geçtiğimiz gün tek celsede boşanan Şeyma Subaşı'nın yeni aşkı ortaya çıktı! Geçtiğimiz gün tek celsede boşanan Şeyma Subaşı'nın yeni aşkı ortaya çıktı!

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

MasterChef All Star’da dün akşam en başarısız tabağı yapan Suna, veda eden son yarışmacı oldu. Tabağından kalamar kıkırdağı çıkan Suna MasterChef All Star'dan elenen yarışmacı oldu.