banner290

Sağlık Turizmi Çalıştayında Van’ın sağlık turizmi masaya yatırılacak!

Van’da “Sağlık Turizmi Çalıştayı” düzenlenecek. düzenlenecek çalıştayda Van’ın sağlık turizmi konusunda mevcut altyapısı, sorunları, taşıdığı potansiyeli ve sağlık turizminde komşu ülkelere yönelik geliştirilecek stratejilere ilişkin tematik toplantılar gerçekleştirilecek.

Sağlık Turizmi Çalıştayında Van’ın sağlık turizmi masaya yatırılacak!

Van’da, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonunda faaliyetleri sürdüren Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı öncülüğünde Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi, Van İl Sağlık Müdürlüğü, Van İl Kültür Turizm Müdürlüğü ile TÜRSAB Doğu Anadolu Bölge Temsil Kurulu paydaşlığında 21 Aralık tarihinde DoubleTree by Hilton Hotel’de “Van Sağlık Turizmi Çalıştayı” düzenlenecek.

VAN’IN SAĞLIK TURİZMİ KONUŞULACAK!

Çalıştay kapsamında kamu ve özel sağlık tesisleri, acentalar ve konaklama sektörü temsilcileri ile yurtiçi ve yurtdışından katılımcılar bir araya gelecek. Van’ın sağlık turizmi konusunda mevcut altyapısı, sorunları, taşıdığı potansiyeli ve sağlık turizminde komşu ülkelere yönelik geliştirilecek stratejilere ilişkin tematik toplantılar gerçekleştirilecek.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER