Türk Telekom, yaptığı açıklama ile internet tarifelerine büyük zam yaptığını açıkladı. Tarifelere yüzde 14, yüzde 15 ve yüzde 16 oranlarında zam yapıldı. Yeni tarifelerin fiyatı, ​​​​​1 Temmuz 2024'ten itibaren geçerli olacak ve internet taahhüdü devam eden aboneler ise yapılan zamlardan etkilenmeyecek.

İŞTE YENİ FİYATLAR

Bayram tatilinde en çok tercih edilen şehirler açıklandı! Van İlk 5’te… Bayram tatilinde en çok tercih edilen şehirler açıklandı! Van İlk 5’te…

Türk Telekom’un yaptığı zamlardan sonra en düşük taahhütsüz ve limitsiz internet paketi olan, bağlantı hızı 12 Mbps’ye kadar internet paketinin fiyatı 650 TL’den 755 TL’ye yükselirken en yüksek taahhütsüz ve limitsiz internet paketi olan, bağlantı hızı 1000 Mbps'ye kadar internet paketinin fiyatı ise 1500 TL'den 1720 TL'ye çıkarıldı.

Türk Telekom’un resmi internet sitesinden yaptığı açıklama şöyle: “​​​​​1 Temmuz 2024 tarihinden itibaren; Evde/İşte İnternet tarifelerinin liste fiyatı, MEB tarifelerinin liste fiyatı, Yalın/Alo erişim liste fiyatı ve Alo dakika paketlerinin liste fiyatı, Statik IP liste fiyatı ve Tek Seferlik İşlem ücretlerinde (nakil, devir, hat dondurma, hat kapama) güncelleme yapılacaktır. Bahse konu liste fiyatı güncellemelerinden, sadece taahhütsüz durumda olan müşterilerimiz etkilenecek olup, taahhütlü müşterilerimiz taahhüt süreleri boyunca herhangi bir fiyat değişikliğinden etkilenmeyecektir. Taahhütsüz müşterilerimiz de avantajlı kampanyalarımıza katılarak hiçbir fiyat değişikliğinden etkilenmeden kullanımlarına devam edebilirler.” Denildi.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER - HAKAN İZGİ