HÜDA PAR Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Mehdi Oğuz, Van’ın sorunlarına çare olacak birçok projesini duyurdu. HÜDA PAR Van Büyükşehir Belediye Başkan aday Mehmet Mehdi Ozğuz’un projeleri arsında Vanlıların özlemle beklediği ve Van’da kronikleşmiş sorun haline gelen birçok proje yer alıyor. Oğuz’un projeleri; Modern stat, Van Otogar projesi, köprülü kavşaklar gibi bir projesini açıkladı. Kentin yaşadığı sorunlara çözüm olacak vizyon projelerini açıklayan HÜDA PAR Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Mehmet Mehdi Oğuz, yıllardır hizmetten yoksun kalan Van’ın hak ettiği belediyeciliğe HÜDA PAR ile kavuşacağını belirtti.

“DEĞİŞİM VAKTİ GELDİ, HİZMETLERİN TAMAMI BİZİMLE OLUR”

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Van'a geliyor! Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Van'a geliyor!

Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Mehdi Oğuz, “Sorunlar belli çözümler belli. Yıllardır hizmetten yoksun olan halkımız HÜDA PAR'ın belediyecilik anlayışına ihtiyacı vardır. İlimizin İki sınır kapısı var ve ciddi bir ticaret potansiyeline sahip olmasına rağmen işsizlik oranı iller sıralamasında ilk 3'te yer almaktadır. Bunun yanı sıra biz Vanlıların değimiyle Van denizimiz şifalı suyuyla turizme katkı sağlayacak ve şehrimizi turizmin merkezlerinden biri haline getirecek bir potansiyele sahip. Ama maalesef kurumaya terkedilmiş durumda. Tarım ve hayvancılık noktasında da verimli topraklara sahip olan ilimizde, halkımız kırmızı ete hasret kalmış, ihtiyaç olan tarımsal ürünlerinin çoğunu komşu illerden tedarik etmektedir. Bu saydıklarımız sadece sorunlardan birkaç tanesi. Halkımızı tüm bu hizmetlerden mahrum bırakan anlayışın değişme vaktinin geldiğini ve halkımızın özlem duyduğu hizmetlerin tamamımı #BizimleOlur diyor halka efendi değil hizmetkâr olacağımızı ilan ediyoruz. ” İfadelerini kullandı.

D9907C10 7034 4897 95E2 C2935B9Ef75A5Ac9Da66 88E8 492B A09B 5Bee53A6Bf93E6Ef6E9B 95Ef 4Eaa 9462 Fbd0779D616E64Caba34 99F6 4594 801B C83F1Dbace98

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER - HABER MERKEZİ