Van’ın Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, evlilik hazırlığı içerisinde olan çiftler girdikleri yükün altına destek vereceklerini belirterek, yeni evlenecek çiftlere düğün salonu desteği vereceklerinin müjdesini duyurdu.

Başkan İsmail Say, hayat pahalılığının artması ile birlikte evlenecek çiftlere ve düğün masrafları ile uğraşan ailelere müjdeli haber verdi. Sosyal belediyecilik projelerine bir yenisini daha ekleyen Edremit Belediyesi bu hizmeti ile evlenecek çiftlerimizin en mutlu günlerini birlikle paylaşmayı hedefliyor. Bölgede hep ilklere imza atan ve Başkan Say, gençlerin ve ailelerinin yüklerini bir nebze de olsun hafifleteceklerini ifade etti.

AK Parti Edremit İlçe Başkanı Kenan Öndil: Başaracağımıza inanıyoruz! AK Parti Edremit İlçe Başkanı Kenan Öndil: Başaracağımıza inanıyoruz!

BAŞKAN SAY’DAN YENİ EVLENECEK OLAN ÇİFTLERE DÜĞÜN SALONU MÜJDESİ

Başkan Say, “İkinci 5 yılda göreve gelmemiz ile birlikte gerek belediyemize ait bir düğün salonu hayata geçirerek ve gerekse de diğer düğün salonlarıyla da işbirliği içerisinde bu projemizi hayata geçireceğiz. Evlenecek çiftlerin en mutlu gününü birlikte paylaşarak onların bir nebzede olsa hem mutluluklarına ortak olmak hem de ailelerin yüklerini önemli ölçüde hafifleteceğiz. Tekrar göreve gelmemiz halinde kısa sürede bu hizmetimizi hayata geçireceğiz. Tüm Edremitli hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER - HABER MERKEZİ