Fahiş fiyat cezaları artıyor! Fahiş fiyat cezaları artıyor!

Tarihçi-yazar Ahmet Şimşirgil, Türkiye topraklarındaki Van dahil 11 ilin ve Kıbrıs adasının 'vaat edilmiş topraklar' şeklinde İsrail’in hedefinde olduğu uyarısında bulunarak, Türk gençliğinin bilgilendirilmesi gerektiğine dikkat çekti.

“VAN DAHİL 11 İLİMİZ HEDEFLERİNDE”

Amasya’da katıldığı konferansta Filistinli masum insanları öz vatanlarında katleden İsrail’in hedeflerine işaret eden Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, “Onların Arz-ı Mev’ud’unu bilmiyor bu millet. Okutmadık ki. Onların vaat edilmiş toprak görüp mutlaka alacağız dediği 11 ilimiz hedeflerinde. Adana’dan Van’a kadar. Doğu ve Güneydoğu Anadolu hedeflerinde. Yavru vatan Kıbrıs da onların hedefinde” dedi.

Israil Basini Netanyahu Savas Kabinesine Haber 16825429 93

İSRAİL’E BÜYÜK TEPKİ

İsrail’e tepki gösteren Prof. Dr. Şimşirgil, “Adamlar öldürün diyor. Kendinden başkasını insan diye görmüyor. Hamile kadınları, çocukları, yaşlıları, gençleri öldürün diyor. Bunu kendi bozulmuş dinî kitabından okuyor. Bunları mı medeni sanıyorsun? Medeniyet ve kültür bizim ecdadımızda var” diye konuştu. 7 Ekim sonrası batılı ülkelerin yöneticileri tarafından İsrail’e destek çıkıldığını hatırlatan Şimşirgil, “Batılı ülkelerin halkları karşı çıkıyor. İnsaf ehilleri zulmü görüyor. Ama idarecileri hepsi bir arada. Yarın da bir arada olacak. Papalık onları asla ayırmaz” şeklinde konuştu.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI