Doğu’nun cazibe merkezi Van’da yeni bir yatırım merkezi doğuyor. Yıllardır Van’ın en işlek caddesinde atıl durumda bulunan AVM yoğun bir tadilat sürecinden geçerek yeni ismiyle bugün açıldı.

VAN MALL AVM, YILLAR SONRA YENİDEN KAPILARINI AÇTI       

Van’ın en işlek caddesinde bulunan Van MALL AVM, bugün yoğun ilgi ile kapılarını açtı. Van’ın kalbi konumunda bulunan Cumhuriyet Caddesi’ndeki MALL AVM, yeni konseptiyle açıldı. MALL AVM, ilk günden yoğun ilgi gördü, Vanlılar AVM’ye akın etti. Vanmall AVM 5 yıl aradan sonra bugün itibarıyla kapılarını ziyaretçilerine açarken Vanlılar büyük ilgi gösterdi.

VAN’DA ALIŞVERİŞE YENİ BİR SOLUK GETİRECEK

Ali Yerlikaya duyurdu: Bayram tatilinde kesilen o trafik cezaları iptal edildi! Ali Yerlikaya duyurdu: Bayram tatilinde kesilen o trafik cezaları iptal edildi!

Van’da alışveriş, ticaret, eğlence ve sosyal hayatına yeni bir boyut kazandıracak olan Vanmall AVM 5 yıl aradan sonra bugün itibarıyla kapılarını ziyaretçilerine açarken Van’da alışverişin gülen yüzü olacak. Van Mall AVM, sadece Van’ın değil bölgenin en seçkin projesi olmaya hazırlanıyor. Van Mall, Türkiye’de en genç nüfusa sahip illerden olan Van’da yeni bir dönem başlatmayı hedefliyor.

Van’ın en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesi’nde yer alan Van Mall, modadan yeme-içmeye, spordan teknolojiye en fazla ürün seçeneğine sahip karma alışveriş merkezi olmayı hedefliyor. Van Mall AVM, onlarca ulusal ve uluslararası alternatif markayı çatısı altında toplayarak güçlü marka karmasının yanında fark oluşturacak sınırsız eğlence memnuniyeti ile hizmet sunan bir alışveriş merkezi olmaya hazırlanıyor.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER