Van’da iki ilçenin sağlık müdürü değişti! İşte yeni atamalar… Van’da iki ilçenin sağlık müdürü değişti! İşte yeni atamalar…

Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yapan siyasetçiler projelerini açıklamayı sürdürüyor.

Bu kapsamda siyasetçi Faruk Görünüş çok iddialı bir projeyi sosyal medya hesabında paylaştı.
Yıllardır verilen sözlere rağmen yapılmayan ve Vanlıların en büyük hayali olan stadyum için söz verdi. Yapacakları stadyumun videosunu paylaşan Görünüş aday gösterilmesi halinde Vanlılardan destek istedi.
Faruk Görünüş yaptığı paylaşımda, “Şehrimizin en büyük değeri olan Vansporumuza gönül veren kıymetli Hemşerilerim; Ulusal ve uluslararası onlarca çelik konstrüksiyon spor tesisi ve stadyum projesi çizen ve uygulamalarında görev alan deneyimli ve teknik donanıma sahip bir hemşeriniz olarak, Göreve geldiğimde; Sayın Cumhurbaşkanımızın desteğini alarak, Bu videoda gördüğünüz ve siz kıymetli hemşerilerimin hakkı olan böyle bir stadyumun bir benzerini yeni yapılacağı yerin ulaşımı rahat ve büyük bir alanda olmasını sağlamak, açılır kapanır çatı sistemi kaplama ve çelik halat tiplerini kar, deprem ve rüzgar yüklerini hesaplayarak tasarlamak ve böyle bir eseri, görev sürem içerisinde Allah’ın izni ve yardımıyla #Van’ımıza kazandırmak, benim sizlere gönül borcumdur.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER - HABER MERKEZİ