TFF 2. Lig Beyaz grupta şampiyonluk mücadelesi veren Vanspor kritik Diyarbekir deplasmanından 3-1'lik galibiyetle dönerek zirve yarışında kritik haftayı kayıpsız geçti. Vanspor, 29 ve 33 dakikalarda Emre Oymak ve Hasan Bilal’in iki muhteşem golüyle ilk yarıyı 2-1 önde tamamlarken maçın ikinci yarısında karşılıklı atakların olduğu maçta dakikalar 86'yı gösterdiğinde Ahmet Ülük golüyle maçın skorunu tayin etti. Maçın kalan dakikalarında başka gol olmayınca Vanspor maçı 3-1 kazandı.

PFDK'den Süper Lig ekibine bir garip ceza! PFDK'den Süper Lig ekibine bir garip ceza!

VANSPOR HATA YAPMADI

Geçtiğimiz hafta Afyonspor'u 2-0 yenerek Erokspor'un da puan kaybetmesiyle zirveye bir adım daha yaklaşan Vanspor, Diyarbekirspor karşısında haftayı kayıpsız geçti. Maçın ilk yarısında Vanspor, 29. dakikada Emre Oymak ve 33. dakikada Hasan Bilal’in iki muhteşem golüyle ilk yarıyı 2-1 önde tamamladı. Çekişmeli geçen maçta dakikalar 19’u gösterdiğinde Diyarbekirspor Arda Okan Kurtulan’ın gölüyle öne geçerken Vanspor, 29 ve 33 dakikalarda Emre Oymak ve Hasan Bilal’in iki muhteşem golüyle ilk yarıyı 2-1 önde tamamlamayı başardı. Maçın ilk yarısında olduğu gibi maçın ikinci yarısında etkili futbolunu sürdüren Vanspor 86' dakikada Ahmet Ülük’ün golüyle maçı 3-1 kazanarak haftayı kayıpsız kapattı.

VANSPOR’DAN DİYARBEKİRSPOR MAÇINDA MUHTEŞEM İKİ GOL!

 Vanspor kritik Diyarbekir maçını 3 muhteşem gol ile kazandı. Dakikalar 29 ve 33 dakikalarda Emre Oymak ve Hasan Bilal’in iki muhteşem golüyle ilk yarıyı 2-1 önde tamamlamayı başardı. Maçın ikinci yarısında karşılıklı atakların olduğu maçta dakikalar 86’yı gösterdiğinde sahneye Ahmet Ülük çıktı. Maçın kalan dakikalarında başka gol olmayınca Vanspor maçı 3-1 kazandı.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER - ŞABAN BEYAZSAÇ - NECMETTİN DURSUN