Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, merkez teşkilatında istihdam edilmek üzere 45 yeni sözleşmeli personel alımı yapacağını duyururken istihdam edilecek kadro dağılımları da belli oldu. İşte başvur tarihi ve tüm detaylar…

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI, 45 BİLİŞİM PERSONELİ ALACAK

Resmi Gazete'de yayınlanan ilana göre; Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sözlü, uygulamalı yöntem ile 1 kıdemli CBS yazılım uzamanı, 1 kıdemli veri tabanı uzmanı, 1 kıdemli devops uzmanı, 2 kıdemli iş analisti, 8 iş analisti, 7 kıdemli yazılım uzamı, 3 devops uzmanı, 2 sistem uzamanı, 1 CBS yazılım uzmanı, 4 yazılım mimarı, 1 kurumsal veri mimarı, 5 kıdemli yazılım uzmanı, 2 kıdemli sistem uzmanı, 2 kıdemli ağ uzmanı, 2 kıdemli siber güvenlik uzmanı, 1 bilgi güvenliği uzmanı, 1 ağ uzmanı ve 1 veri merkezi uzmanı olmak üzere 45 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacağını duyurdu.

BAŞVURU TARİHİ BELLİ OLDU

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na alınacak personeller için başvurular, 24 Nisan-10 Mayıs tarihleri arasında e-Devlet üzerinden ve Kariyer Kapısı ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden yapılacak. Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı ile ilgili tüm duyuru, ilan ve bilgilendirmeler; Bakanlığın resmi internet sayfaları www.aile.gov.tr, www.aile.gov.tr/pgm veya Kariyer Kapısı üzerinden yayınlanacak.

Feci kaza: İki otomobil çarpıştı: 5 kişi öldü, 2 kişi yaralandı! Feci kaza: İki otomobil çarpıştı: 5 kişi öldü, 2 kişi yaralandı!

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER - HABER MERKEZİ