14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere sayılı günler kalırken, AK Parti Milletvekili Adayı Burhan Kayatürk de seçim çalışmalarına devam ediyor. Seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Kayatürk, bu kapsamda dün çeşitli programlara katılım sağladı. 

KAYATÜRK SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR!

AK Parti Milletvekili Adayı Burhan Kayatürk dün de seçim çalışmalarına devam etti. AK Parti Milletvekili Adayı Burhan Kayatürk, dün belediye işçileri toplu sözleşme törenine katıldı. Rudaw TV’ye konuk oldu ve Bahçesaray ile Çatak ilçelerini ziyaret etti. Kayatürk, günün sonunda gençlerle bir araya geldi.

KAYATÜRK, TOPLU SÖZLEŞME İMZA TÖRENİNE KATILDI

Kayatürk, ilk olarak Tuşba Belediyesi’nde Hizmet-İş Sendikası’nın toplu sözleşme imza törenine katıldı. Burada konuşan AK Parti’nin belediye döneminde yüzde 600 zam yapıldığını dile getirdi. Kayatürk, belediyelerin çalışmalarını her yerde anlattıklarını ve çalışanların da mutlu edilmesi gerektiğini vurguladı.

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI KAYATÜRK RUDAW TV’YE KONUK OLDU…

Kayatürk, imza töreninin ardından Rudaw TV’ye konuk oldu ve programda Türkiye’deki seçimin önemini, parti manifestosunu ve Irak ile ilgili ticari ilişkileri anlattı. Kayatürk, Irak ile olan ilişkilerin devamını sağlayacaklarını belirtti ve bu ticari işbirliğinin AK Parti döneminde zirve yaptığını ifade etti.

YSK Başkanı Yener Cumhurbaşkanı mazbatasını Şentop'a teslim etti!         YSK Başkanı Yener Cumhurbaşkanı mazbatasını Şentop'a teslim etti!        

KAYATÜRK’TEN İLÇELERE ZİYARET!

Kayatürk ardından Bahçesaray ilçesine giderek orada seçim bürosu açılışına katıldı. Seçim bürosu açılışına Kayatürk’ün yanı sıra AK Parti İl Başkanı Emre Güray, AK Parti Milletvekili Adayı Muhammed Affan Orhan ve Naci Orhan da katıldı. Seçim bürosu açılışının ardından esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi. Daha sonra Çatak’a gidildi ve Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan ziyaret edildi. Şeylan ile birlikte seçim bürosuna geçildi ve partililerin destek ve talepleri dinlendi.

KAYATÜRK GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

Kayatürk, programını Van Kalesi Gençlik Buluşması ile sürdürdü. Burada gençlerin soruları yanıtlayan Kayatürk; parti manifestosunu açıkladı ve her daim gençlerin yanında olduklarını belirtti. Milletvekili adayı Kayatürk, günü kanaat önderleri ve ev ziyaretlerini gerçekleştirerek sonlandırdı.