İpekyolu Belediyesi’nden esnaf ve seyyar tezgâhçılara uyarı! İpekyolu Belediyesi’nden esnaf ve seyyar tezgâhçılara uyarı!

AK Parti İpekyolu Belediye Meclis Üyeleri, işçilerin işten çıkarılmasına tepki göstererek toplantıyı terk etti. İpekyolu Belediyesi’nde dün itibarıyla işlerine son verilen işçilerin kentte yankısı sürerken, bu duruma bir tepki de AK Parti cephesinden geldi. Bugün gerçekleştirilen İpekyolu Belediyesi meclis toplantısında AK Parti grubu, işçilerin işlerine son verilmesini doğru bulmadıklarını dile getirerek meclis toplantısını terk etti.

AK PARTİLİ MECLİS ÜYELERİ, İŞTEN ÇIKARMALARA SESSİZ KALMADI

Van İpekyolu Belediyesi Personel A.Ş.’ye bağlı 185 işçinin işine dün itibarıyla son verildi. İşçilerin işlerine son verilmesi kentin gündemine bomba gibi düşerken, kentteki pek çok vatandaş işçilerin işten çıkarılmasına sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak bu duruma tepki gösterdi. İpekyolu Belediyesi’ndeki 185 işçinin işten çıkarılmasına bir tepki de AK Parti İpekyolu cephesinden geldi. Bugün gerçekleştirilen İpekyolu Belediyesi meclis toplantısında AK Parti grubu işçilerin işten çıkarılmasına tepki göstererek toplantıyı terk etme kararı aldı.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER - HABER MERKEZİ