Vali Balcı’dan Vanspor açıklaması! Vali Balcı’dan Vanspor açıklaması!

Bağımsız Tuşba Belediye Başkan Adayı Fırat Kuvetli, ilçeye bağlı mahallelerde yurttaşlarla bir araya gelerek samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Kuvetli, kırsal mahallelerin sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini paylaşma fırsatı bulduklarını belirtti. Mahalle sakinlerinin ilgi ve alakası karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Kuvetli, desteklerinden dolayı mahalle sakinlerine teşekkürlerini iletti.

KUVETLİ, YENİ PROJELERİNİ AÇIKLAMAYA DEVAM EDİYOR

Kırsal mahallelerdeki vatandaşların talep ve beklentilerini dikkate alarak projelerini şekillendiren Kuvetli, şehirdeki herkesin yaşam kalitesini artırmayı hedeflediklerini söyledi. Seçim çalışmaları boyunca doğrudan halkla iletişim kurarak vatandaşların sorunlarını anlamaya ve çözümler üretmeye odaklanan Kuvetli, bir yandan Tuşba'in geleceği için adımlar atmaya devam ederken öte yandan projelerini basın ve kamuoyuyla paylaşıyor.

SINIR KÖYLERİ İÇİN YENİ PROJE

Fırat Kuvetli, resmi X (eski Twitter) hesabından şu ifadelere yer verdi: "Tuşba'nın kıyı şeridi Bardakçı'dan sonra yazlık ve sayfiye alanı. Kıyıya yakın köylerimizde pansiyonculuğu geliştireceğiz. Köylerimiz Ege'deki köyler gibi bu sektörle tanışacak ve para kazanacak. Bu arada Tuşba'da şehir oteli yok. Bununla ilgili yatırımcıları teşvik edeceğiz.” Dedi.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER - HABER MERKEZİ