İsrail'in Filistinli Müslümanlara zulmü devam ediyor. Bu zulme sessiz kalmayan göstericiler katil İsrail'i dünyanın bir çok noktasında protesto ediyor.

Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Vedat Işıkhan HAK-İŞ Konfederasyonu tarafından Birleşmiş Milletler Cenevre Ofisi önünde Filistin’e destek için düzenlenen eyleme katıldı.

Son dakika! Diyarbakır ve Mardin'deki yangın faciasında can kaybı arttı! Son dakika! Diyarbakır ve Mardin'deki yangın faciasında can kaybı arttı!

"israil'in katliamına tüm insanlık tek yumruk olmalıdır."

Bakan Işıkhan, yaptığı açıklamada, “Katil İsrail yönetiminin Filistin'de işlediği insanlık suçlarını protesto etmek amacıyla HAK-İŞ Konfederasyonu tarafından Birleşmiş Milletler Cenevre Ofisi önünde düzenlenen eyleme katıldık.

İsrail yönetiminin vahşeti karşısında tüm devletleri, uluslararası kuruluşları ve insan hakları örgütlerini insanlığın haysiyetini ve onurunu; çocukların, kadınların, sivillerin hayatını korumaya çağırıyoruz. İsrail’in uyguladığı katliam ve barbarlık karşısında tüm insanlık tek ses ve tek yumruk olmalıdır” dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI