Büyükşehir, İpekyolu, Tuşba ve Edremit belediyelerince oluşturulan Çevre Temizliği ve Zabıta Denetim Koordinasyonu, Bayram öncesinde başlattığı çalışmalarını Bayram sabahına kadar aralıksız sürdürdü. Kent genelindeki 25 ana arter ve 65 ara arterde gece boyu çalışan ekipleri ziyaret eden Eşbaşkanlar Neslihan Şedal ve Abdullah Zeydan, emeklerinden dolayı çalışanlara teşekkür etti.

Sabah saat 03.00’te Maraş Caddesi’nde bir araya gelen Eşbaşkanlar Şedal ve Zeydan’a, İpekyolu Belediye Eşbaşkanı Canan Uzunay, Meclis Başkan Vekili Tuncer Sağınç, Dem Parti Meclis Grup Eş Sözcüsü Dilgeş Aslan, genel sekreter, genel sekreter yardımcıları ve ilgili daire başkanları eşlik etti.

Bu bakımsızlık Van’a reva mı? İşte Van’ın bakımsız halinden kareler… Bu bakımsızlık Van’a reva mı? İşte Van’ın bakımsız halinden kareler…

Cumhuriyet Caddesi boyunca vatandaşların yoğun ilgisi arasında çalışmaları takip eden Eşbaşkanlar, Cadde yıkama çalışması yaptı. Bir süre Cumhuriyet Caddesi’nde dolaşarak, çalışmaları yerinde takip eden Eşbaşkanlar, bayramı mesaide karşılayan belediye çalışanları, cadde esnafı ve vatandaşların bayramlarını kutladı.

Kentin Bayram sabahına tertemiz başlaması için ekiplerin yoğun bir mesai harcadıklarını ifade eden Eşbaşkanlar, Van halkının iyi bir Bayram geçirmesi için emek harcayan tüm çalışanlara teşekkür etti.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER - BASIN BÜLTENİ