ŞEHRİVAN HABER - Büyükşehir Belediyesi'nde dün mazbata alarak göreve başlayan Van Büyükşehir Belediye Başkanı Abdullah Zeydan ve Eş Başkan Neslihan Şedal, bugün de gerçekleştirilen devir teslim törenini yaptı. Büşükşehir'de göreve başlayan isimler hızlıca genel sekreterlik ve daire başkanlıklarında değişimler yaparken, dün itibariyle göreve başlayan Van İpekyolu Belediyesi Eş Başkanları Canan Uzunay ve Cevdet Altındağ da görevi devralarak ilçede yeni kadrolaşma için kolları sıvadı.

İpekyolu İlçe 2. Seçim Kurulu'na giderek mazbatalarını alan eş başkanlar mazbatalarını aldıktan sonra davul zurna eşliğinde belediye binasına giriş yaptı. Belediyenin önünde halay çeken kalabalık, 31 Mart'ta aldıkları başarıyı kutladı. 

TÜM MÜDÜRLER GÖREVDEN ALINDI

Garanti BBVA'dan kredi kartı ödemelerinde devrim niteliğinde yenilik! Garanti BBVA'dan kredi kartı ödemelerinde devrim niteliğinde yenilik!

Bugün mesaiye başlayan Eş Başkanlar Canan Uzunay ve Cevdet Altındağ, belediyedeki tüm müdürleri görevden aldı. Görevden alınanların yerine ise yeni isimler atanırken, belediyenin resmi web sitesi de geçici olarak kapatıldı.

Kaynak: WANHABER