Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Van’daki Beşyol Meydanı’nda düzenlenen miting öncesinde bir konuşma yaptı. Yılmaz, mitingde yaptığı konuşmada yerel seçimlere dikkat çekerek, AK Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdulahat Arvas için destek istedi.

Sırrı Süreyya Önder TBMM'de oturumu yönetirken rahatsızlandı Sırrı Süreyya Önder TBMM'de oturumu yönetirken rahatsızlandı

“VAN’A BAMBAŞKA HİZMETLER GELECEK!”

Yılmaz, Arvas’ın seçilmesi halinde Van’a bambaşka hizmetlerin geleceğini dile getirerek, “Yerel seçimlere değinen Yılmaz, “Bizim adımız Adalet ve Kalkınma Partisi. Bir taraftan büyürken bir taraftan da sosyal adaleti en güçlü şekilde hayata geçireceğiz. Biz sizinle gurur duyuyoruz. Bizim gücümüz sizsiniz. Dualarınızla buradayız. Bizim arkamızda aziz milletimiz var. Yerel seçimlere gidiyoruz. 31 Mart yerel seçimlerine hazır mıyız? Abdulahat Arvas kardeşimiz büyükşehir belediye başkan adayımız. Benim de mesai arkadaşım. Değerli, dürüst bir insan. Van sevdalısı bir insan. Abdulahat bey sizin helal oylarınızla seçildiği takdirde Van’a bambaşka hizmetler gelecek. Biz de merkezi hükümet olarak gönül birliği içinde, akıl birliği içinde, el birliği içinde Van’a hizmet edeceğiz. Nasıl geçmişte Van’ı cazibe merkezi yaptıysak, yeni bir Van inşa ettiysek, nasıl birçok projeye imza attıysak Abdulahat beyle birlikte Van’ımıza daha farklı hizmetler sunacağız. Yeter ki sizler bize bu gücü verin” diye konuştu.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER