DEM Parti aday adaylık başvuru süresini uzatan Dem Parti’de yoğun bir aday adaylık süreci geçirirken HDP eski milletvekili Abdullah Zeydan, Van Büyükşehir Belediye Eş Başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yaptığını açıkladı.

ABDULLAH ZEYDAN VAN BÜYÜKŞEHİR İÇİN ADAYLIK BAŞVURUSU YAPTI

DEM Parti ile CHP arasında ittifak yapıldı mı? Van Büyükşehir adayı Zeydan’dan dikkat çeken açıklamalar! DEM Parti ile CHP arasında ittifak yapıldı mı? Van Büyükşehir adayı Zeydan’dan dikkat çeken açıklamalar!

HDP 25 ve 26'ncı Dönem Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, DEM Parti Van Büyükşehir Belediye Eş Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

DEM Parti’den aday adaylığı başvurusunu ssoyal medya hesabından duyuran Abdullah Zeydan, Kürtçe-Türkçe attığı tweette şu ifadeleri kullandı: “Van Büyükşehir Belediye Eş Başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yaptım. Partimizi sahiplenmek, halkımıza hak ettiği hizmetleri sunmak, gasp edilen halkımızın iradesini kayyımlardan geri almak için birlikte yola çıktığımız hepsi bir birinden değerli aday adayı arkadaşlarıma başarılar dilerim."

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER - HABER MERKEZİ