Bu kapsamda İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde "suç işlemek amacıyla örgüt kurma", "suçtan kaynaklanan mal varlığının değerlerini aklama", "resmi belgede sahtecilik" ve "nitelikli dolandırıcılık" suçlarına yönelik çalışma yapıldı.

Bir fenomen çift daha paketlendi

Ekiplerce, İstanbul merkezli 25 ilde 134 adrese yönelik operasyonda, sosyal medya fenomeni olarak bilinen güzellik merkezleri sahibi Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen gözaltına alındı. Şüpheliler, ifadeleri alınmak üzere İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Öte yandan geçtiğimiz aylarda sosyal medya fenomeni ve güzellik salonu sahibi Neslim Güngen hakkında Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatılmıştı.

"Dilan Polat'ı sektöre ben soktum"

Ünlü boksör Muhammed Ali'nin hayatı dizi oluyor Ünlü boksör Muhammed Ali'nin hayatı dizi oluyor

Çektiği videoda "Ben sıradan bir insanım." diyen, 127 güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen'in mal varlıklarına tedbir amaçlı el konmuştu. Ayrıca Neslim Güngen, “Dilan Polat’ı sektöre ben soktum.” sözleriyle dikkat çekmişti. Yine Neslim Güngen, para saçtığı videoları ve kocasının kendisini aldattığını ifşa etmesiyle de dikkatleri üzerine çekmişti.

Kaynak: EN SONHABER