Araç muayene hizmetleri yeniden özelleştirme kapsamına alındı! Araç muayene hizmetleri yeniden özelleştirme kapsamına alındı!

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta Serik Belediyespor yönetimi şampiyonun belirleneceği Esenler Erokspor maçına U19 takımıyla çıkması büyük bir tepkiyle karşılandı. Yaşanan olayın yankıları günlerdir devam ederken Vanspor'a bir destek de spor yorumcusu Ertem Şener'den geldi. Şener, Beyaz TV'de sunduğu programda skandal olaya değinerek Vanspor’a yapılanın kabul edilemez olduğunu belirtti.

Serik Belediyespor yönetimi hiçbir gerekçe göstermeden Erokspor maçına U19 takımını çıkartarak şampiyonluğu Erokspor’a adeta hediye etti. Spor yorumcusu Ertem Şener sunduğu programda skandal olaya değinerek Vanspor’a yapılanın kabul edilemez olduğunu ifade etti.

"VANSPOR’A LAF SÖYLETMEM"

Ertem Şener açıklamasında, “Serikspor kendi sahasında Erokspor karşısına U19 takımı ile çıkıyor. Bu konuda birilerinin bir açıklama yapması lazım. Van bizim şehrimiz. Geçen hafta Amedspor için ne dediysem halen arkasındayım. Ben bu ekranlarda olduğum sürece ne Amedspor’a ne Vanspor’a laf söyletmeyeceğim. Bu ülkede futbol üzerinden bölücülük yapmaya çalışanlara ben Ertem Şener olarak izin vermeyeceğim. Vanspor’a yapılan görmezden gelmeyeceğim.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER: VEYSEL İZGİ