Fenerbahçe'nin oynayacağı hazırlık maçları belli oldu Fenerbahçe'nin oynayacağı hazırlık maçları belli oldu

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, adı transfer dedikodularına karışan Ferdi Kadıoğlu'yla ilgili önemli açıklamalar yaptı. Ferdi Kadıoğlu'nu takımda tutmak istediklerini belirten Ali Koç, "35-40 gibi olağanüstü bir şey gelirse oturur konuşuruz" ifadelerini kullandı.

Ali Koç, transferi gündemde olan Ferdi Kadıoğlu'na dair konuştu. Milli futbolcuyu göndermek istemediklerini aktaran Ali Koç, tekliflerin astronomik rakamlara ulaşması durumunda pazarlık masasına oturabileceklerini aktardı.

Ali Koç'un açıklamaları şöyle:

"FERDİ İÇİN 35-40 GİBİ OLAĞANÜSTÜ TEKLİF GELİRSE OTURUR KONUŞURUZ"

"Sezon ortasında çok ilgilenen kulüp vardı, resmi bir teklif yok. Ferdi'nin önümüzdeki sezon bizde kalması şart ama böyle 35-40 gibi olağanüstü bir şey gelirse oturur konuşuruz. Mourinho ismi oyuncularda büyük bir heyecan yarattı. Belki Mourinho'dan dolayı gelmeyecek oyuncuları transfer edebileceğiz. Gitmek isteyenleri tutabileceğiz. Ferdi'nin yüzde 100 takımda kalması için pozisyonumuzu aldık ama dediğim gibi astronomik bir şey gelirse oturup konuşmak durumundayız. Ferdi de 1 yıl daha Fenerbahçe'de seve seve oynar."

Kaynak: HABER 7.COM