banner290

Gürpınar'da mahalleler arası futbol turnuvası başladı!

Gürpınar Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen mahalleler arası futbol turnuvası 30 takımın katılımıyla başladı.

Gürpınar'da mahalleler arası futbol turnuvası başladı!

İlçede spora olan ilginin artması ve mahalleler arası dayanışma kültürünün yaygınlaşması amacıyla her yıl Gürpınar Belediyesi tarafından düzenlenen turnuvanın bu yıl ki açılış maçı Işıkpınar Gençlikspor ile Akdoğuspor arasında yapıldı. Gürpınar ilçe stadyumunda yapılan maç Belediye Başkanı Hayrullah Tanış’ın takımlara başarılar dilemesiyle start aldı.


Açılış maçında açıklamalarda bulunan Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, ilçede gençleri sporla buluşturmak için farklı alanlarda sportif organizasyonlar düzenlediklerini belirtti. Turnuvanın ilçede spor şöleni havasında sürdüğünü söyleyen Başkan Tanış, “Geleneksel hale getirdiğimiz futbol turnuvası ile ilçemizde sosyal ve sportif aktiviteleri canlandırarak, vatandaşlarımız arası dayanışmayı ve dostluğu pekiştiriyoruz. Futbol turnuvamız sayesinde gençlerimizin her yıl artan coşkusuna şahit oluyoruz. Bizlerde gençlerimizin bu enerjisine ortak oluyoruz. Gürpınar Belediyesi olarak 7’den 70’e her alanda kültürel, sosyal ve sportif faaliyetler düzenliyoruz.” dedi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ugur Talay
Ugur Talay - 5 ay Önce

Başarılar dilerim ışıkpınar mahalle

SIRADAKİ HABER