Halk TV ekranlarında sabah haberlerini sunan Gazeteci İsmail Küçükkaya, annesini kaybetti.

Annesine çok düşkün olduğu bilinen ve sık sık yayınlarında da bahseden Küçükkaya'nın annesi Halise Küçükkaya, Antalya'da vefat etti.

Muratpaşa ilçesi Güzeloba Mahallesi Kundu turizm beldesindeki 5 yıldızlı bir otelde tatil yapan Halise Küçükkaya otelin sahilinde denize girdi.

Denizde bir anda çırpınmaya başladı

Bir süre yüzen Halise Küçükkaya'nın suda çırpındığını gören otelin cankurtaranı, duruma hemen müdahale edip, kıyıya çıkardı. Otelin sağlık görevlileri Halise Küçükkaya'ya müdahale etti.

Ancak tüm çabalara rağmen Küçükkaya kurtarılamadı.

İhbar üzerine otele polis ekipleri sevk edildi. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ve Olay Yeri İnceleme ekiplerinin çalışmasının ardından Küçükkaya'nın cenazesi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

YKS Sonuçları açıklanıyor! YKS Sonuçları açıklanıyor!

Kalp krizi şüphesi

Antalya Adli Tıp Kurumu morgunda yapılan ilk incelemede Halise Küçükkaya'nın denizde kalp krizi geçirip, boğulduğu belirlendi. Morgda işlemleri tamamlanan Küçükkaya'nın cenazesi, oğlu İsmail Küçükkaya'ya teslim edildi.

Küçükkaya'nın gözyaşları

Morga gelen İsmail Küçükkaya'nın hayli üzgün olduğu gözlendi. Küçükkaya, cenazeyi teslim alırken ayakta durmakta güçlük çekti ve ağladığı görüldü.

Halise Küçükkaya'nın cenazesi defnedilmek üzere memleketi Kütahya'nın Simav ilçesine gönderildi. Küçükkaya’nın yarın ikindi vakti toprağa verileceği bildirildi.

Kaynak: EN SONHABER