Vanspor dün yeni başkanını seçmek için olağanüstü kongreye gitti. Kongrede Başkanlık için mevcut başkan Feyat Kıyak ile İş insanı Gökhan Hanoğlu yarıştı. Kongrede güven tazeleyen Başkan Feyat Kıyak bir teşekkür mesajı yayımladı.

ELİMDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİM

Vanspor’da yeni başkan ve yönetim belli oldu! Vanspor’da yeni başkan ve yönetim belli oldu!

Olağanüstü kongrede yeniden başkan seçilen Başkan Feyat kıyak; “Dün gerçeklesen Olağanüstü Seçimli Kongrede bana yeniden güvenerek başkanlık görevine layık gören tüm üyelerimize ve taraftarlarımıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Tek aday olarak girdiğim bu seçimi kazanmak, sizlerin desteği ve inancıyla mümkün oldu. Bu güvene layık olabilmek için elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim.

“TÜM VANSPOR SEVDALILARINA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNMAK İSTİYORUM”

Öncelikle, bu süreçte desteklerini esirgemeyen cefakâr taraftarlarımıza, her zaman yanımızda olan basın mensuplarına, Valiliğimize, Emniyet Müdürlüğümüze, sivil toplum kuruluşlarına, is insanlarımıza, siyasetçilerimize ve tüm Vanspor sevdalılarına teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Sizlerin varlığı ve katkıları, kulübümüzün güçlenmesine büyük katkı sağladı.” dedi

“VANSPOR'UN ADINI BAŞARILARLA ANILAN BİR KULÜP HALİNE GETİRMEK EN BÜYÜK HEDEFİMİZ”

Vanspor Futbol Kulübü olarak büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha gösterdiğini belirten Başkan Feyat Kıyak; “Önümüzdeki dönemde de aynı birlik ve beraberlikle, kulübümüzü daha da ileriye taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Taraftarımızın coşkusu ve desteğiyle, Vanspor'un adını başarılarla anılan bir kulüp haline getirmek en büyük hedefimizdir. Bu süreçte bize destek veren, inanan ve yanımızda olan herkese tekrar teşekkür ederim. Birlikte nice başarılara imza atmak dileğiyle” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER - ZENÜN YEŞİL