AK Parti Van Milletvekili Adayı Burhan Kayatürk, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Kayatürk, mesajında işçi hak ve çalışma koşullarına dikkat çekerek bu alanda çalışmalarını sürdürdüklerini dile getirdi.

KAYATÜRK: 1 MAYIS, TARİHİ BİR ÖNEME SAHİPTİR

Kayatürk mesajında şu ifadelere yer verdi: “Türkiye’nin kalkınmasına, büyümesine emek ve alın teriyle katkıda bulunan işçi kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum. Ülkemizde de 1 Mayıs, tarihi bir öneme sahiptir. Türkiye’de işçilerin, haklarının kazanılması için büyük emekler verilmiştir. Günümüzde de işçi haklarının korunması ve geliştirilmesi için çalışmalarımız devam etmektedir.”

KAYATÜRK: İŞÇİ HAKLARININ KORUNMASI İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ

Kayatürk, AK Parti’nin işçi haklarının korunması için çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, “AK Parti olarak, Türkiye’de işçilerin haklarının korunması ve geliştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İşçilerimizin daha iyi çalışma koşullarına sahip olması, sosyal güvencelerinin güçlendirilmesi gibi konular üzerinde çalışıyoruz. Bu vesileyle, 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutlarken, tüm işçi kardeşlerimizin haklarının korunmasına, çalışma koşullarının iyileştirilmesine, büyük ve güçlü Türkiye’yi inşa sürecinde her zaman yanımızda yer alan işçi kardeşlerimizi en içten duygularımla selamlıyorum” dedi.

Van Balığının kaçak avlanma ile başı dertte! Van Balığının kaçak avlanma ile başı dertte!