Süt fiyatlarına zam! Süt fiyatlarına zam!

Moderatörlüğünü İş ve Meslek Danışmanı Neslihan Ertük Yıldırım’ın yaptığı Etkinlikte açılış konuşmasını Van Çalışma ve İş Kurumu İl Müdür Yardımcısı Ali Çınar gerçekleştirdi.

İl Müdür Yardımcısı ÇINAR konuşmalarına şöyle devam etti. ’2015 Yılından beri 150 binden fazla kişinin yararlandığı Meslek Tanıtım Günleri ’’ ile üniversite tercihleri öncesinde öğrencilere yardımcı olmak, yanlış meslek seçiminin olumsuz etkilerini önlemek, kariyer yolunda gençlerimizi yalnız bırakmamak adına düzenlemiş olduğumuz meslek tanıtım gününün hayırlara vesile olmasını diledi. Tüm katılımcılara ve paydaşlara teşekkür ederek tamamladı. Etkinliğin paydaşı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nuran Altan Göl konuşmalarına şöyle başladı. Globalleşen dünyada her geçen gün ihtiyaca bağlı olarak Mesleklerde değişim olduğunu ve bu minvalde gelişim ve değişime ayak uyduran mesleklerin fark oluşturacağına değindi.

Etkinliğe ayrıca Van Çalışma ve İş Kurumu Şube Müdürlerinden Hanife Beyaz, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlerinden Şahin Uçkan, Öğr. Gör. Dr. M. Burak Görentaş, Öğr. Gör. Dr. Burçin Yıldız, İpekyolu İlçe Sağlık Müdürü Dr. Semra Gümüş, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı uzmanlarından Mustafa Turna, İş ve Meslek Danışmanları Züleyha Çiftçi ve Menşure Dağlar katıldı. Program daha sonra katılımcılara meslek tanıtımları yapılarak sonlandırıldı.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER - HABER MERKEZİ