Arvas: Van için bir çıkış noktasındayız, seçimi kazanacağız! Arvas: Van için bir çıkış noktasındayız, seçimi kazanacağız!

Türkiye genelinde olduğu gibi Van’da da efsane Cuma indirimleri devam ediyor. Kentin önemli alışveriş mağazalarından biri olan Vancity Home'de indirimler sürerken, Cuma kampanyası da başladı. Vancity Home mağazasında 24 parça yemek takımından çelik tencere setine, baharatlık setinden fanlı ısıtıcıya, granit kek kalıbından tava setine, çelik termostan daha birçok hediyelik ve çeyizlik malzemeyi indirimli almanın fırsatı başladı.

“HEM EKONOMİK HEM DE KALİTELİ ÜRÜNLERİ SİZİNLE BULUŞTURMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Kampanyalarla ilgili bilgi veren Vancity Home mağazasının işletme sahibi İdris Karagülle,  “Mağazamızda hediyelik ve çeyizlik eşyalardan tutun daha birçok ürünlerin satışlarını yapıyoruz. Her Cuma indirimlerimiz var. Efsane Cuma olarak isimlendirdiğimiz bu kampanyamız vatandaşların ilgisini çekiyor. Sadece Cuma günüyle sınırlı değil, Cumartesi ve Pazar günleri de bu indirimler devam edecek. Ekonominin zor olduğu bir dönemde özellikle mutfak ihtiyaçlarınızı karşılamanız için yeni fırsatlarla size hizmet vermeye devam ediyoruz. A’dan Z’ye her şeyi bulacağınız mağazamızda hem ekonomik hem de kaliteli ürünleri sizinle buluşturmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın alım güçleri düşmüş durumda ve biz bunun farkında olduğumuz için fiyatlarımızı insanlarımızın alım güçlerine göre şekillendiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER: HABER MERKEZİ