Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan Mülki İdare Amirleri kararnamesiyle birlikte Van'da görev yapan Tuşba, Çaldıran, Bahçesaray, Başkale ve Çatak kaymakamlarının görev yerleri değişerek yerlerine yeni isimler atandı.

İşte yeni atanan isimler…

BAHÇESARAY

Bahçesaray Kaymakamı Onur Alimoğlu İzmir Kınık Kaymakamı olarak atanırken Balıkesir Kepsut Kaymakamı Harun Arslanargun Bahçesaray Kaymakamı olarak atandı.

İranlı turist Van’a geliyor ama harcamıyor! Van TSO tartışmalı konu ile ilgili açıklama yaptı… İranlı turist Van’a geliyor ama harcamıyor! Van TSO tartışmalı konu ile ilgili açıklama yaptı…

BAŞKALE

Başkale Kaymakamı Mustafa Çelik Erzurum Oltu Kaymakamı olarak atanırken Erzurum Çat Kaymakamı Muhammet Serdar Erdoğan Başkale Kaymakamı olarak atandı.

ÇATAK

Çatak Kaymakamı Sercan Sakarya Manisa Gördes Kaymakamı olarak atanırken Kars Akyaka Kaymakamı Kadir Kılıç, Çatak Kaymakamı olarak atandı.

ÇALDIRAN

Çaldıran Kaymakamı Hasan Hüsnü Türker Elazığ Baskil Kaymakamı olarak atanırken Adıyaman Samsat Kaymakamı Süleyman Bakan Çaldıran Kaymakamı olarak atandı.

TUŞBA

Tuşba Kaymakamı Furkan Duman Çorum Osmancık Kaymakamı olarak atanırken Çanakkale Yenice Kaymakamı Musa Göktaş ise Tuşba Kaymakamı olarak atandı.

Yeni atamalar Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

ATAMALARIN TAM LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER - NECMETTİN DURSUN-ZENÜN YEŞİL