CHP lideri Özgür Özel'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "bakanlık" teklifi! CHP lideri Özgür Özel'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "bakanlık" teklifi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Özgür Özel arasındaki görüşmenin tarihi belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Özgür Özel arasındaki görüşme 2 Mayıs Perşembe günü Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşecek.

Tayyip Erdoğan ile Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, 2 Mayıs Perşembe günü bir araya gelecek.  Görüşme Beştepe'de gerçekleşecek. Erdoğan ve Özel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı resepsiyonunda kısa bir sohbet gerçekleştirip, randevulaşmıştı.

CHP LİDERİ ÖZEL'İN ÇANTASINDA NE VAR?

CHP Genel Başkanı Özel, geçtiğimiz gün, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile önümüzdeki hafta planlanan görüşmede masaya yatıracağı konuları anlatmıştı. Belediyelerin sorunlarından, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) kararlarına uyulmasına kadar üzerinde konuşulması gereken önemli meselelerin olduğunu ifade eden Özel, dış politikaya da değineceklerini söylemişti.

Kaynak: HABER 7.COM - HABERLER.COM