Abdullah Zeydan’ın göreve gelmesiyle birlikte Van Büyükşehir Belediyesi’nde birçok daire başkanı görevden alındı. Görevden almalar İpekyolu Belediyesi’nde de yaşandı. İpekyolu Belediyesi’nde de Eş başkanları Canan Uzunay ve Cevdet Altındağ'ın göreve başlamasıyla birlikte 9 birim müdürü görevden alınarak yerlerine yeni isimler atandı. İşte görevden alınan isimler...

İpekyolu Belediyesi Eş Başkanları Canan Uzunay ve Cevdet Altındağ, İpekyolu İlçe 2. Seçim Kurulu'na giderek mazbatalarını aldı. Eş Başkanlar Canan Uzunay ve Cevdet Altındağ'ın göreve başlamasıyla birlikte 9 birim müdürünü görevden alarak yerlerine yeni isimler atandı. Görevden alınan isimlerin yerine yeni atanan isimler de belli oldu.

9 İSİM GÖREVDEN ALINDI

İpekyolu Belediyesi Eş Başkanları Canan Uzunay ve Cevdet Altındağ, İmar ve Şehircilik Müdürü, Destek Hizmetleri Müdürü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü, Özel Kalem Müdürü, Park ve Bahçeler Müdürü, Yazı İşleri Müdürü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü, Fen İşleri Müdürü ve Mali Hizmetler Müdürü'nü görevden almıştı.

9 BİRİME YENİ ATAMALAR

Eş Başkanlar Canan Uzunay ve Cevdet Altındağ, önceki gün görevden aldığı 9 birim müdürünün yerine yeni atamaları gerçekleştirdi.

İşte yeni atanan müdürler:

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü - Şeref Sayın

Destek Hizmetleri Müdürlüğü - Ekrem Pala

Fen İşleri Müdürlüğü - Serkan Oruç                             

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü - Cemil Uca

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü - Şeref Elçil

Mali Hizmetler Müdürlüğü - Saliha Tuncer Yaman

HÜDA PAR İpekyolu adayı Bor’dan esnaf ziyareti! HÜDA PAR İpekyolu adayı Bor’dan esnaf ziyareti!

Özel Kalem Müdürlüğü - Murat Arman

Park ve Bahçeler Müdürlüğü - Erkan Yiğit

Yazı İşleri Müdürlüğü - Edip Öner

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER - HABER MERKEZİ