Tuşba İlçe Başkanlığına beraberindeki yakınları, aile dostları ve aile büyükleri ile ziyaret gerçekleştiren Mehmet Nuri Başdinç, Tuşba Belediye Başkan aday adaylık başvurusunda bulundu. Önceki dönem AK Parti Tuşba İlçe Başkanlığı görevini yürüten ve AK Parti teşkilatında farklı görevlerde yer alan İş insanı  Başdinç, halka hizmet etmeye geldiğini belirtti.

Akaryakıtta indirim rüzgarı: Motorine bir indirim daha geliyor! İşte güncel fiyatlar Akaryakıtta indirim rüzgarı: Motorine bir indirim daha geliyor! İşte güncel fiyatlar

“GÜÇLÜ HALK BÜYÜK TUŞBA KAZANACAK”

İş insanı Mehmet Nuri Başdinç, “Bugün burada Tuşba ilçesi için Belediye Başkan Aday Adaylığı için burada bulunuyoruz. Tuşba’da bulunan 67 Mahallemizin tamamında ayak izlerimiz var. Tuşba ilçemizin tamamını gezdik biliyoruz. Partimiz için elimizden geleni geleni yaptık yapmaya devam edeceğiz. Bugünde davamıza olan borcumuzun ödenmesi için Tuşba Belediyesi için aday adaylığı için başvurumuzu yaptık. Biz burada başvuru yapığımızda halka hizmet için yapıyoruz. Vatandaşlarımızı dinleyecek onların sorunlarına göre hareket edeceğiz. Göreve geleceğimiz günden itibaren Tuşba ilçemiz için işsizlik istihdam, kent meydanı, kent çarşısı gibi projelerle başlayacağız. Bu davadan aldığımız güçle Tuşba ilçemizi daha ileriye taşıyacağız. Bu mihvalde güçlü halk büyük Tuşba kazanacak. Bugün burada beni yalnız bırakmayan siz değerli Tuşbalılara teşekkürlerimi sunarım.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER: ZENÜN YEŞİL