Fransız otomotiv devi Renault, Türkiye’deki otomotiv sektöründe süregelen durgunluğu kendi lehine çevirmek için pazar çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Firma gerçekleştirdiği pazar çalışmaları neticesinde potansiyel müşterilerini cezbedecek bir kampanyaya imza atma kararı aldı.

Bunun sonucunda Renault, Aralık ayının sonuna kadar geçerli olan özel olarak bir kampanya başlattı. Bu kampanyanın asıl amacı, otomotiv sektöründe şu anda yaşanan kriz durumuna rağmen satışlarını arttırmak ve sıfır kilometre geniş aile aracı sahibi olmak isteyenleri cezbetmek.

İlk Türk astronot Alper Gezeravcı’ya atama! İlk Türk astronot Alper Gezeravcı’ya atama!

Renault bu kampanyayı ‘Austral’ modeli için 30 Kasım tarihine kadar geçerli olacak şekilde hazırladı. Otomotiv piyasasını altüst edecek olan bu kampanya, sıfır kilometre geniş aile aracı sahibi olmak isteyenler için bir fırsat olabilir. Kampanya, 2023 model ‘Austral’ sahibi olmak isteyenleri yakından ilgilendiriyor.

Bu dev kampanya, 150 bin TL takas desteği veya 250 bin TL 12 ay vedeli, faizsiz kredi kredi desteğini içeriyor.

Aralık ayının sonuna kadar geçerli olan bu kampanya sıfır kilometre geniş aile aracı sahibi olmak isteyen vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor.

RENAULT 'AUSTRAL' ÖZELLİKLERİ VE GÜNCEL FİYATI

Kaynak: kamusonhaber