Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Van Şubesi yönetim kurulu toplantıŞehrivan Medya Grubu’nda düzenlendi. MÜSİAD Van Şubesi’nin yeni üyesi Şehrivan Medya Grubu Başkanı Yunus Emre Aykaç’ın ev sahipliği yaptığı toplantı, MÜSİAD Van Şube Başkanı Ertuğrul Balibay başkanlığında tüm üyelerin katılımıyla düzenlendi.

Yeni üyelerin üyelik kartları ve plaketlerinin de sunulduğu buluşmada MÜSİAD üyeleri gündeme ve derneğe dair gündem maddelerini de konuştu. Buluşmanın iş insanları arasında bir kaynaşmaya vesile olduğu vurgusunun yapıldığı görüşmede aynı zamanda Aykaç’ın medya grup başkanlığını yaptığı Şehrivan Medya Grubu’nun faaliyetleri ile ilgili bilgi de paylaşıldı.

Husumetli iki grup arasında silahlı kavga: 1 kişi öldü, 1 yaralandı! Husumetli iki grup arasında silahlı kavga: 1 kişi öldü, 1 yaralandı!

Şehrivan’ın medya kampusunu gezen iş insanları yatırımından dolayı Aykaç’ı tebrik etti. MÜSİAD üyeleri daha sonra gerçekleştirdikleri toplantının ardından hatıra fotoğrafı çektirerek ayrıldı.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER - HABER MERKEZİ